Матрац Orthopedic Senso Код ortopedic_senso

 • 6.415грн
  4.491грн
 • Виберіть розмір:
Тип матраца Безпружинний
Навантаження на одне спальне місце до 110 кг
Жорсткість Середньої жорсткості
Висота матраца 23 см
Гарантія 18 місяців
Наповнення мяких слоїв Внутрішня система вентиляції Beeform®, Чохол із тканини з натуральними активними пробіотиками Purotex®, Memory Foam - анатомічний гіпоалергенний матеріал, Високоеластична піна Ergoflex
 • Опис
    Orthopedic Senso
  • Чохол із тканини з натуральними активними пробіотиками Purotex®
  • Інноваційний матеріал Memory Foam
  • Внутрішня система вентиляції Beeform®
  • Мінералізована піна високої щільності
  • Чохол із тканини з натуральними активними пробіотиками Purotex®
  Orthopedic-senso
  Естетика здорового хребта 

  Наповнення матраца:

  Висота матраца - 23 см

  Допустиме навантаження на одне спальне місце - 110 кг

  Ступінь жорсткості: середній 

  Унікальні Інноваційні розробки в колекції ортопедичних матраців Doctor Health 

  1. Екологічно чистий.

  Матраци Doctor Health® виготовляються з першокласних, екологічно чистих матеріалів, абсолютно безпечних для людини і навколишнього середовища. Це підтверджується міжнародними сертифікатами якості матеріалів Eko Tex 100.

  2. Антиалергенний і антибактеріальний

  Чохол матраца захищений системою Purotex®, яка забезпечує натуральний і 100% екологічно чистий захист від появи пилових кліщів, грибків і бактерій. Саме тому матраци можуть бути рекомендовані людям з алергією і астмою.

  3. Унікальна система вентиляції.

  Матраци Doctor Health® містять у собі два ступені вентиляції. Першу ступінь вентиляції забезпечують матеріали матраца, які «дихають». Їх основа має унікальну пористу структуру, яка забезпечує вільну циркуляцію повітря. Друга ступінь вентиляції - це спеціальна запатентована виробником технологія Beeform ®, яка має високу повітропроникність і еластичність за рахунок особливого переплетення волокон всередині матеріалу.

  4. Система підтримки хребта.

  Хребет повинен займати своє природне положення під час сну. Неправильне положення тіла під час відпочинку може стати причиною перенапруги м'язів спини. Матраци Doctor Health® забезпечують ортопедично правильне положення тіла під час сну і зменшують навіть мінімальну напруженість м'язів. Найважливіше в системі підтримки хребта - це те, що матрац ідеально адаптується до контурів вашого тіла таким чином, щоб ваш сон і відпочинок були на 110% ефективними.

  5. Технологія ProActive-неперевершений анатомічний ефект   

  Здоровий і спокійний сон на матрацах Doctor Health® гарантує технологія ProActive. Основним складовим елементом цієї технології є матеріал Memory, який повністю приймає форму Вашого тіла, забезпечуючи хребту ортопедично правильне положення під час сну. Допомагаючи розподілити вагу тіла на більш великій площі, комірки з «пам'яттю» знижують тиск на особливо чутливі ділянки тіла, такі як голова, плечі, стегна, коліна, ступні майже вдвічі. Перерозподіл тиску сприяє збереженню природної циркуляції крові, попереджує порушення обміну речовин і забезпечує оптимальний рівень комфорту під час сну.

  Матеріал Memory Foam -  ввисокотехнологічний матеріал був розроблений на початку 70-х років у дослідницькому центрі NASA для того, щоб зменшити тиск, викликаний гігантської силою гравітації, яку відчували астронавти під час старту. 
  Клітинки з «пам'яттю», з яких складається матеріал, реагуючи на температуру і вагу людського тіла, ідеально підлаштовуються під форму тіла, в точності повторюючи його контури. Матеріал стає м'якше в областях з підвищеною температурою (там, де тіло щільно прилягає до матраца), і залишається твердим у тих зонах, де немає сильного прилягання до поверхні. Допомагаючи розподілити вагу тіла на більш великій площі, комірки з «пам'яттю» знижують тиск на особливо чутливі ділянки тіла, такі як голова, плечі, стегна, коліна, ступні майже вдвічі.

  Антибактеріальні й гіпоалергенні властивості Memory Foam дають матеріалу додаткові переваги перед іншими наповнювачами.Memory Foam
   називають «дихаючим» матеріалом. Його внутрішня структура є самовентилюючуюся, це дозволяє волозі, яку виділяє людина протягом ночі, швидко випаровуватися з поверхні матраца, забезпечуючи, тим самим, хороший доступ кисню до шкіри і підтримуючи природний повітрообмін в тканинах.
  Унікальні властивості чохлів матраців Doctor Health®:

  Революція в контролі алергенів і спальної гігієни.

  Purotex ® -  запатентована пробіотична технологія, яка створює здорове та чисте спальне середовище 100% натуральним та екологічно чистим шляхом. 
  Гарантія чистоти поверхні матраца від будь -яких алергенів, цвілі, грибів і пилових кліщів, регулювання мікроклімату усередині матраца. 
  Тканина Purotex®  виготовляється з застосуванням унікальної методики мікрокапсулювання, шляхом нанесення пробіотиків (доброчинних бактерій) на волокна тканини без використання пов'язуючих і склеюючих речовин (на нано-рівні). Текстиль здатний вмістити 50 тис. бактерій на 1 м.кв. Під впливом сили тертя капсули розкриваються (за одну ніч у середньому може розкритися 10-20 мікрокапсул), благотворні бактерії вивільняються і починають розвиватися, природним чином очищуючи тканину від алергенів і регулюючи рівень вологості матраца. Purotex® «поповнюють» свою чисельність кожну ніч, не залишаючи місця для шкідливих бактерій. Колонії пробіотиків Purotex® збільшують свою чисельність у 100 разів за 24 години. Вихід здорових бактерій з мікрокапсул регулюється, що гарантує тривалий ефект впливуPurotex®.

  - АЛЕРГЕНИ відсутні = поверхня 100% чиста 
  - ЦВІЛІ ГРИБИ відсутні = є їжею для здорових бактерій 
  - ПИЛОВІ КЛІЩІ відсутні = є їжею для здорових бактерій 
  - ШКІДЛИВІ БАКТЕРІЇ придушуються і витісняються здоровими бактеріям

 • Характеристики
  Тип матраца
  Безпружинний
  Навантаження на одне спальне місце
  до 110 кг
  Жорсткість
  Середньої жорсткості
  Висота матраца
  23 см
  Гарантія
  18 місяців
  Наповнення мяких слоїв
  Внутрішня система вентиляції Beeform®, Чохол із тканини з натуральними активними пробіотиками Purotex®, Memory Foam - анатомічний гіпоалергенний матеріал, Високоеластична піна Ergoflex
 • Відгуки покупців
  Поки що немає відгуків. Залиш відгук першим
  Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати відгуки Вхід