Матрац Orthopedic Maxi Effect Код maxi_effect

 • 9.331грн
 • Виберіть розмір:
Тип матраца Безпружинний
Навантаження на одне спальне місце до 130 кг
Жорсткість Максимально жорсткий
Висота матраца 17 см
Гарантія 18 місяців
Наповнення мяких слоїв Внутрішня система вентиляції Beeform®, Чохол із тканини з натуральними активними пробіотиками Purotex®, Memory Foam - анатомічний гіпоалергенний матеріал, Coconut coir - кокосове волокно, Натуральний перфорований Латекс
 • Опис
  Orthopedic Мaxi Effect
  • Чохол із тканини з натуральними активними пробіотиками Purotex®
  • Натуральний перфорований латекс з масажним ефектом
  • Внутрішня система вентиляції Beeform®
  • Кокосова койра
  • Внутрішня система вентиляції Beeform®
  • Інноваційний матеріал Memory Foam
  • Чохол із тканини з натуральними активними пробіотиками Purotex®
  Orthopedic-maxi-effect
  Естетика здорового хребта 

  Наповнення матраца: 
   

  1. Тканина з натуральними активними пробіотиками Purotex®

  2. Натуральний перфорований латекс з масажним ефектом

  3. Внутрішня система вентиляції Beeform®

  4. Кокосова плита

  5. Внутрішня система вентиляції Beeform®

  6. Інноваційний матеріал Memory Foam

   

  Висота матраца - 18 см

  Допустиме навантаження на одне спальне місце - 130 кг

  Ступінь жорсткості: жорсткий

  Що дає сон на матраці Orthopedic Maxi Effect:
  • Розслаблення спини і м'язів шийно-грудного відділу хребта у людей, які не мають часу на повноцінний відпочинок протягом робочого тижня.
  • Швидке та ефективне розвантаження спини.
  • Зменшення дискомфорту у верхній частині спини у людей, які більшу частину часу проводять за робочим столом.
  • Відновлення не тільки фізичне, а й емоційне.
  • Підвищення тонусу всього організму.

  Унікальні Інноваційні розробки в колекції ортопедичних матраців Doctor Health 

   1. Екологічно чистий.

  Матраци Doctor Health® виготовляються з першокласних, екологічно чистих матеріалів, абсолютно безпечних для людини і навколишнього середовища. Це підтверджується міжнародними сертифікатами якості матеріалів Eko Tex 100.

  2. Антиалергенний і антибактеріальний

  Чохол матраца захищений системою Purotex®, яка забезпечує натуральний і 100% екологічно чистий захист від появи пилових кліщів, грибків і бактерій. Саме тому матраци можуть бути рекомендовані людям з алергією і астмою.

  3. Унікальна система вентиляції.

  Матраци Doctor Health® містять у собі два ступені вентиляції. Першу ступінь вентиляції забезпечують матеріали матраца, які «дихають». Їх основа має унікальну пористу структуру, яка забезпечує вільну циркуляцію повітря. Друга ступінь вентиляції - це спеціальна запатентована виробником технологія Beeform ®, яка має високу повітропроникність і еластичність за рахунок особливого переплетення волокон всередині матеріалу.

  4. Система підтримки хребта.

  Хребет повинен займати своє природне положення під час сну. Неправильне положення тіла під час відпочинку може стати причиною перенапруги м'язів спини. Матраци Doctor Health® забезпечують ортопедично правильне положення тіла під час сну і зменшують навіть мінімальну напруженість м'язів. Найважливіше в системі підтримки хребта - це те, що матрац ідеально адаптується до контурів вашого тіла таким чином, щоб ваш сон і відпочинок були на 110% ефективними.

  5. Технологія ProActive-неперевершений анатомічний ефект   

  Здоровий і спокійний сон на матрацах Doctor Health® гарантує технологія ProActive. Основним складовим елементом цієї технології є матеріал Memory, який повністю приймає форму Вашого тіла, забезпечуючи хребту ортопедично правильне положення під час сну. Допомагаючи розподілити вагу тіла на більш великій площі, комірки з «пам'яттю» знижують тиск на особливо чутливі ділянки тіла, такі як голова, плечі, стегна, коліна, ступні майже вдвічі. Перерозподіл тиску сприяє збереженню природної циркуляції крові, попереджує порушення обміну речовин і забезпечує оптимальний рівень комфорту під час сну.

  Матеріал Memory Foam -  ввисокотехнологічний матеріал був розроблений на початку 70-х років у дослідницькому центрі NASA для того, щоб зменшити тиск, викликаний гігантської силою гравітації, яку відчували астронавти під час старту. 
  Клітинки з «пам'яттю», з яких складається матеріал, реагуючи на температуру і вагу людського тіла, ідеально підлаштовуються під форму тіла, в точності повторюючи його контури. Матеріал стає м'якше в областях з підвищеною температурою (там, де тіло щільно прилягає до матраца), і залишається твердим у тих зонах, де немає сильного прилягання до поверхні. Допомагаючи розподілити вагу тіла на більш великій площі, комірки з «пам'яттю» знижують тиск на особливо чутливі ділянки тіла, такі як голова, плечі, стегна, коліна, ступні майже вдвічі.

  Перерозподіл тиску сприяє збереженню природної циркуляції крові, попереджує порушення обміну речовин і забезпечує оптимальний рівень комфорту під час сну.

  Memory Foam називають «дихаючим» матеріалом. Його внутрішня структура є самовентилюючуюся, це дозволяє волозі, яку виділяє людина протягом ночі, швидко випаровуватися з поверхні матраца, забезпечуючи, тим самим, хороший доступ кисню до шкіри і підтримуючи природний повітрообмін в тканинах.

  Антибактеріальні й гіпоалергенні властивості Memory Foam дають матеріалу додаткові переваги перед іншими наповнювачами.

  Beeform®  – запатентований компанією «Катеринославські меблеві майстерні» «дихаючий» інноваційний матеріал. Володіє високою повітропроникністю і еластичністю за рахунок особливого переплетення волокон всередині матеріалу. Поглинає надлишкову вологу і швидко виводить її назовні, підтримуючи природний температурний баланс. Рівномірний розподіл навантаження додає матеріалу унікальні ортопедичні властивості.

  Унікальні властивості чохлів матраців Doctor Health®:

  Революція в контролі алергенів і спальної гігієни.

  Purotex ® -  запатентована пробіотична технологія, яка створює здорове та чисте спальне середовище 100% натуральним та екологічно чистим шляхом. 
  Гарантія чистоти поверхні матраца від будь -яких алергенів, цвілі, грибів і пилових кліщів, регулювання мікроклімату усередині матраца. 
  Тканина Purotex®  виготовляється з застосуванням унікальної методики мікрокапсулювання, шляхом нанесення пробіотиків (доброчинних бактерій) на волокна тканини без використання пов'язуючих і склеюючих речовин (на нано-рівні). Текстиль здатний вмістити 50 тис. бактерій на 1 м.кв. Під впливом сили тертя капсули розкриваються (за одну ніч у середньому може розкритися 10-20 мікрокапсул), благотворні бактерії вивільняються і починають розвиватися, природним чином очищуючи тканину від алергенів і регулюючи рівень вологості матраца. Purotex® «поповнюють» свою чисельність кожну ніч, не залишаючи місця для шкідливих бактерій. Колонії пробіотиків Purotex® збільшують свою чисельність у 100 разів за 24 години. Вихід здорових бактерій з мікрокапсул регулюється, що гарантує тривалий ефект впливуPurotex®.

  - АЛЕРГЕНИ відсутні = поверхня 100% чиста 
  - ЦВІЛІ ГРИБИ відсутні = є їжею для здорових бактерій 
  - ПИЛОВІ КЛІЩІ відсутні = є їжею для здорових бактерій 
  - ШКІДЛИВІ БАКТЕРІЇ придушуються і витісняються здоровими бактеріям

 • Характеристики
  Тип матраца
  Безпружинний
  Навантаження на одне спальне місце
  до 130 кг
  Жорсткість
  Максимально жорсткий
  Висота матраца
  17 см
  Гарантія
  18 місяців
  Наповнення мяких слоїв
  Внутрішня система вентиляції Beeform®, Чохол із тканини з натуральними активними пробіотиками Purotex®, Memory Foam - анатомічний гіпоалергенний матеріал, Coconut coir - кокосове волокно, Натуральний перфорований Латекс
 • Відгуки покупців
  Випадково потрапила у виставковий зал цього інтернет-магазину, на виставці є ліжка та матраци. У мене було хвилин 20 вільного часу, тому вирішила отримати принаймні консультацію. Спробувала полежати на багатьох матрацах, але коли лягла на матрац Orthopedic Maxi Effect зрозуміла, що це саме те що мені потрібно. Спонтанна покупка і я цьому рада тепер у мене дійсно повноцінно здоровий сон. Приходьте саме сюди м. Львів вул. Зелена 149 другий поверх офіс 89 та оберіть свій матрац та при потребі ліжко
  Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати відгуки Вхід