Матрац EPSILON Код epsilon

 • 2.440грн
  1.952грн
 • Виберіть розмір:
Тип матраца Незалежна пружина
Пружинний блок IQ Spring 272
Навантаження на одне спальне місце до 150 кг
Жорсткість Помірно жорсткий
Висота матраца 22 см
Гарантія 18 місяців
Наповнення мяких слоїв Чохол Bio Cotton, Єврокаркас, Eco Felt, Піна Carbon Foam
 • Опис

  Склад матраца Epsilon:

  1. Чохол bio cotton
  2. Carbon Foam
  3. Eco felt
  4. Пружинний блок IQ Spring
  5. Eco felt
  6. Carbon Foam
  7. Чохол bio cott
  • Eco felt
   Матеріал Eco felt - це екологічно чистий матеріал, що складається з суміші натуральних бавовняних і вовняних волокон. Волокна льону, вовни і джуту,входять до складу матеріалу є компонентами рослинного походження. Використання матеріалу Eco felt в матрацах колекції сприяє збільшенню такиххарактеристик як жорсткість і зносостійкість матраца. Матеріал служить хорошим захистом внутрішнього наповнення від пружинного блоку, щодозволяє зберегти характеристики матраца без змін навіть після багаторічної експлуатації.

  Пружинний блок IQ Spring

  Інноваційна пружина IQ spring - це «розумна пружина», яка діє гнучко і ефективно, підлаштовуючись під зміни навантаження, забезпечуючи початковум'якість і подальшу за нею оптимальну підтримку. Всі переваги пружини IQ spring досягаються завдяки спеціально розробленій формі: пружина має широку підставу і «вузьку талію», яка дозволяє здійснювати більш функціональну підтримку хребта. Таким чином, в одній пружині сконцентровановідразу декілька рівнів жорсткості, а значить універсальний комфорт практично для будь-якої людини.


  Три основних переваги пружини:
  1. необмежена вага;
  2. максимальний термін експлуатації;
  3. абсолютний комфорт.

  Інноваційна піна Carbon Foam
  Інноваційна піна Carbon Foam - це високоеластичний матеріал, який, завдяки своїй комірчастій, пористій структурі активно дихає і відводить вологу.
  Піна Carbon Foam створена для найкращої ортопедичної підтримки Вашого хребта і при цьому вона є екологічно чистою, оскільки не виділяє ніяких шкідливих речовин.
  Глобулярний вуглець в активній формі, що входить до складу піни забезпечує захист від електромагнітного випромінювання, а також нейтралізує неприємні запахи і надає сприятливий оздоровчий вплив на людину. Поєднавши ізотопи цього натурального компонента з високоеластичною іпружною піною, ми отримали суперматеріал, що володіє сорбційними, каталітичними та бактерицидними властивостями.

  Чохол bio cotton
  Завдяки особливій структурі волокон матеріалу bio cotton, чохол матраца забезпечує водну і повітряну регуляцію, створення оптимального мікроклімату, що особливо важливо для сну в літній час. Крім того, чохол bio cotton володіє наступними властивостями:
  • добре вбирає вологу;
  • витримує високі навантаження;
  • дозволяє шкірі «дихати»;
  • не електризується

  Купити ортопедичний матрас Sleep&Fly Organic Epsilon у Львові можна в нашому інтернет-магазині

  Ви також можете розглянути інші моделі матраців з лінійки Sleep&Fly Organic:

  • жорстку модель з лінійки Omega
  • модель більшої середньої жорсткості Gamma
  • мяка модель хто цінує більший комфорт Alfa
  • максимально жорстка та більш витривала модель Delta

 • Характеристики
  Тип матраца
  Незалежна пружина
  Пружинний блок
  IQ Spring 272
  Навантаження на одне спальне місце
  до 150 кг
  Жорсткість
  Помірно жорсткий
  Висота матраца
  22 см
  Гарантія
  18 місяців
  Наповнення мяких слоїв
  Чохол Bio Cotton, Єврокаркас, Eco Felt, Піна Carbon Foam
 • Відгуки покупців
  Все що можу сказати. Класний! Супер! Для мене це ідеальний матрас.
  Не мігла я замовити матрац, не полежавши на ньому. По інтернету привернув увагу матрац Латте, а коли полежала і порівняла з Епсілоном, виявилося - це два різних матраца на відчуття хоч на картинці майже однакові. Другий сподобався мені більше тому і замовила його. Дякую!
  Купили матрац майже рік тому - дуже задоволені. Ніяких скрипів і западин немає, відмінний матрац за свою ціну.
  Купила в цьому магазині ліжко та матрац. Довго вагалась у виборі матраца. Перепробувала усі що є на виставці, але так як обирала не лише для себе но і для дитини тому зупинилась на Епсілоні. Зручний, комфортний, хороший та чудової якості матрац. Приходьте у цей магазин і ви завжди зможити, щось обрати для себе.
  Вчера был в этом магазине, покупал матрас. Среди широкого выбора выбрал именно этот хоть он и не в акции. Удобный, комфортный, мягкий. Сегодня доставка. Оперативно. Да?)
  Шукали з дружиною матрац, натрапили на цей магазин, Доставили в Дрогобич безкоштовно, на наступний день після замовлення. Ну дуже оперативно. Менеджер приємний, матрацом цілком задоволені!Магаз рекомендую!
  Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати відгуки Вхід
 • Аксесуари