Ортопедичні каркаси з ламелями

1 товар

Каркаси з ламелями в Ліжко під Матрац

Багато людей не беруть до уваги той факт, що від основи, яка буде в ліжку під матрац, залежить дуже багато. Ця основа – це каркас з ламелями що є у ліжку і йде під матрац. Він може бути обшитий дерев’яними деталями або просто стояти на ніжках. Кожен сучасний ортопедичний матрац має певні вимоги, щодо основи на якій він буде експлуатуватись. Ці вимоги в основному прописані в гарантійному талоні, що йде в комплекті разом з матрацом. Там зазначається, який повинен бути крок ламелей в каркасі під матрац. Також немало важливим фактором, що забезпечить міцність та витривалість основи під матрац є кількість точок опори чи ніжок у ортопедичному каркасі.

каркас в ліжко

Так що ж таке насправді є каркасом ліжка? Ламелі це пружні попередньо склеєні та вигнути дерев’яні пластини, які виготовляють з буку, ясеня, берези чи клену. Вони виготовлені з цільного дерева, що надає їм міцності, а вигнутість забезпечує ортопедичний ефект в складі каркасу під матрацом. Така основа разом з ортопедичним матрацом забезпечить просто нереальні відчуття по комфорту та гарантує людині, яка на ньому спить солодкі сни кожної ночі.

По периметру каркасу використовують високоякісну профільну металеву трубу, до якої ламелі прикріплюються за допомогою спеціальних пластикових тримачів, які в свою чергу дозволяють ламелі надійно кріпитися до каркасу та мати місце для розширення та стиснення під час навантаження. Також пластиковий тримач дає змогу їй вільно рухатись і не тертись до металевого каркасу.

Завдяки великій кількості ламелей по периметру матрацу відбувається рівномірне розподілення навантаження по всій площині каркасу. Також важливим є виставлення каркасу по рівню підлоги уникаючи перекосів та нерівностей. Для цього в каркасі під матрац передбачені ніжки, що регулюються по висоті і забезпечують можливість вирівнювання його в одній ідеальній площині.

Основні переваги ортопедичних каркасів з ламелями під матрац:

  • Простота монтажу та подальшої експлуатації.
  • Легке регулювання ніжок та виставляння в одну ідеальну площину основи під матрац.
  • Підходить під будь-яке сучасне ліжко, а також може стояти окремо без жодної обудови.
  • Міцність та довговічність матеріалів використаних у виробництві виробу.
  • Екологічно чисті матеріали – метал та натуральне дерево.
  • Забезпечує чудовий ортопедичний та анатомічний ефект в поєднанні з лікувально-профілактичним матрацом.
  • Чудова циркуляція повітря в проміжках між ламелями, що дуже важливо для провітрювання матрацу в процесі його експлуатації.
  • Помірна ціна та доступність завдяки фабричному масовому виробництву, тому купити ламелі чи каркас в ліжко у Львові може собі дозволити абсолютно люба людина.

Якщо Ви дбаєте про своє здоровя та відповідально ставитесь до процесу сну, то Вам просто необхідно придбати каркас під матрац для ліжка і перетворити своє спальне місце в профілактично-оздоровчий комплекс! Зробіть свій вибір в сторону якості та надійності, а компанія meblisim.com.ua вам у цьому завжди допоможе.