Гарантія

Гарантія на меблі, придбані в нашому інтернет магазині меблів супроводжуються офіційною гарантією виробника і складає від 6-8 місяців з моменту отримання товару, за умови правильної експлуатації меблів, в нормальних умовах. Впродовж гарантійного терміну безкоштовно усуваються виробничі дефекти, а у випадку якщо неможливо усунути дефект - замінюються деталі. При отриманні меблів Покупець повинен перевірити товар на предмет цілісності.

При самостійному складанні меблів Покупцем, необхідно перевірити деталі на наявність браку (подряпин). При виявленні браку - призупинити складання, оскільки деталі меблів із слідами складання поверненню і обміну не підлягають. Гарантія анулюється за умови, якщо замінювана частина вже була встановлена або є явні ознаки того, що деталь вже була використана, наприклад, був вкручений гвинт або прорізан отвір. При виявленні браку повідомте у відділ рекламацій (по телефону вказаному у бланку замовлення). Зберігайте до кінця гарантійного терміну бланк замовлення або іншу супровідну документацію.

Рекламації приймаються тільки за наявності самого виробу або окремих елементів і в «оригінальній упаковці».У разі недотримання вище згаданих вимог, претензії по рекламації не приймаються. Рекламації, що виникли внаслідок неправильного складання (самостійно покупцем), доставки і підйому (самостійно покупцем) або виникли внаслідок неправильної експлуатації, усуваються за рахунок покупця.
Виконання претензій по рекламації, недоукомплектації здійснюється на протязі 7 робочих днів.
Гарантія не поширюється, якщо:

- були порушені правила і умови експлуатації меблі;
- відновлення і ремонт меблів здійснювалися Покупцем самостійно;
- меблі пошкоджені в результаті дії домашніх тварин, вогню, агресивних рідин, а також з ознаками недбалої поведінки;
- змінена конструкція виробу або комплектуючих Покупцем;
- збіг гарантійний термін;
- якщо присутні дефекти, які були повідомлені або відомі покупцеві до продажу і внаслідок яких покупець отримав індивідуальну знижку, а також дефекти, по яких на меблі була знижена ціна реалізації.


Ці умови повністю відповідають чинному законодавству України і не порушують законних прав.

Коментарі

У мене стався гарантійний випадок не працював підйомний механізм у ліжку http://meblisim.com.ua/lizhko-selena-auri. До самого ліжка претензій немає, а от газліфт один не працював. Звернулась до продавця і через днів 10-12 мені дали на заміну два нових. Дякую.
Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати відгуки Вхід