Ліжка Естелла Львів | Для вибору ліжка скористайтесь фільтром | Гуртові ціни Зелена 149 Фрезерний з-д

112 товарів

Меблі «Естелла» виробляються виключно з натурального дерева - масиву або щита бука. Як відомо, тільки натуральний матеріал самим позитивним чином впливає на організм людини, на відміну від штучних, синтетичних конструкцій. Бук - деревний матеріал, який за своїми властивостями дуже схожий з дубом: він дуже міцний, відрізняється однорідністю структури, стійкістю до деформації, а також абсолютної екологічністю, при цьому, ціна на бук значно нижче, ніж на дуб. Ліжка, виготовлені з бука, характеризуються дуже довгим терміном експлуатації.

У дизайні ліжок чітко виділяються риси лаконічності і витонченості ліній. Відсутність химерних декоративних елементів, утяжеляющих загальний зовнішній вигляд виробу, дозволяє їм відмінно вписується практично в будь-який інтер'єр сучасної квартири.


Переваги ліжок ТМ «Естелла»:

Вісім варіантів кольорів на Ваш вибір. Відтінки досягаються шляхом нанесення лаку на дерев'яну поверхню. Компанія використовує виключно високоякісні безпечні лаки, що відрізняються високими експлуатаційними властивостями, гіпоалергенність і відсутністю токсичності.
Всі ліжка комплектуються ламелями з букової фанери, що має товщину 8 мм. Особлива вигнута форма ламелей забезпечує підвищений ортопедичний ефект і комфорт. За бажанням замовника, може бути проведена сталева стяжка, що забезпечує додаткову міцність і надійність конструкції.
Предмети для меблів доставляються в надійній упаковці. Ви можете бути впевнені в тому, що всі деталі вироби будуть доставлені в справному, цілісному вигляді, без деформацій.