Матраци для дітей Herbalis KIDS

6 товарів
3.772грн
2.640грн
Тип матраца Незалежна пружина
Пружинний блок Pocket Spring 272
Навантаження на одне спальне місце до 80 кг
Жорсткість 4 Жорсткий, 3 Середньої жорсткості
Висота матраца 19 см
Гарантія 18 місяців
Наповнення мяких слоїв Натуральний льон, Natural Foam - Інноваційний екологічно чистий матеріал, Стрейч-жакардовий зємний чохол
2.364грн
Тип матраца Пружинний
Пружинний блок Bonnel 105
Навантаження на одне спальне місце до 80 кг
Жорсткість 3 Середньої жорсткості
Висота матраца 12 см
Гарантія 18 місяців
Наповнення мяких слоїв Coconut coir - кокосове волокно, Natural Foam - Інноваційний екологічно чистий матеріал, Стрейч-жакардовий зємний чохол
4.639грн
Тип матраца Безпружинний
Навантаження на одне спальне місце до 80 кг
Жорсткість 3 Середньої жорсткості
Висота матраца 11 см
Гарантія 18 місяців
Наповнення мяких слоїв З'ємний водонепроникний чохол Sleep Fresh, Натуральний льон, Натуральний перфорований Латекс
2.709грн

 

Тип матраца Безпружинний
Навантаження на одне спальне місце до 80 кг
Жорсткість Помірно жорсткий
Висота матраца 7 см
Гарантія 18 місяців
Наповнення мяких слоїв З'ємний водонепроникний чохол Sleep Fresh, Натуральний льон, Coconut coir - кокосове волокно, Натуральний перфорований Латекс
2.061грн
Тип матраца Безпружинний
Навантаження на одне спальне місце до 80 кг
Жорсткість 4 Жорсткий
Висота матраца 7 см
Гарантія 18 місяців
Наповнення мяких слоїв З'ємний водонепроникний чохол Sleep Fresh, Натуральний льон, Coconut coir - кокосове волокно
1.005грн
Тип матраца Безпружинний
Навантаження на одне спальне місце до 80 кг
Жорсткість 2 Мякий
Висота матраца 7 см
Гарантія 18 місяців
Наповнення мяких слоїв З'ємний водонепроникний чохол Sleep Fresh, Natural Foam - Інноваційний екологічно чистий матеріал

Дитячі матраци Herbalis KIDS

 

Дитячі матраци Herbalis KIDS розроблені для самих маленьких, починаючи з перших днів їхнього життя. Вже у самому ранньому віці закладаються основи для здоров’я хребта, а неправильно сформована постава може стати причиною сколіозу та інших захворювань опорно-рухливого апарату.

 

Матрац категорії «А» - європейський стандарт з підвищеними вимогами безпеки та комфорту. Натуральність та гіпоалергенність матеріалів забезпечує усі основи для правильного і здорового розвитку вашої дитини. У лабораторії Herbalis KIDS наші експерти потурбувалися не тільки про міцність і комфорт, але й зібрали із різних куточків планети натуральні та екологічно чисті компоненти, які стали основою дитячих ортопедичних матраців Herbalis KIDS.

Про те, як правильно підібрати дитячий ортопедичний матрац:

Як обрати матрац для дитини - кілька корисних порад:

Якщо незабаром ви очікуєте появу маленького або у вас вже є дитина, тоді ця стаття буде для вас не тільки цікава, але й корисна. Поговоримо про те, як правильно обрати ортопедичний матрац і розглянемо основні моменти, які необхідно враховувати під час вибору матрацу для дитини.
Вибрати матрац для дитиниОбираючи ортопедичний матрац, слід враховувати такі важливі параметри як розмір матрацу, його наповнення, простота догляду за виробом, а також вік дитини.
Дитячий ортопедичний матрац повинен повністю відповідати розмірам ліжка. Якщо він менший чи більший за розмірами, його форма може деформуватися, положення тіла малюка буде неправильним, і як наслідок - порушення у розвитку кістково-м'язової системи.
Матеріали, з яких виготовлений матрац, повинні бути екологічно чистими і натуральними, добре «дихати» і пропускати повітря. Найкращими матеріалами для дитячого матраца є кокосове волокно, бавовна, повсть, льон, пінополіуретан, натуральний латекс, ватин.Матрац в ліжечко дитини
Жорсткість матраца безпосередньо залежить від віку вашого малюка. Для новонароджених і малюків віком до року підійде матрац підвищеної жорсткості на основі кокосового волокна. На думку фахівців в області ортопедії, жорсткий матрац забезпечує правильний розвиток кісткової системи новонародженого. До складу кокосового волокна входить лінгин - натуральний полімер, що володіє чудовими еластичними властивостями, вологостійкий, не піддається гниттю.
Малюкові, віком від року до 4 років підійде помірно-твердий, пружний ортопедичний матрац. Ідеальними в такому відношенні виступають двосторонні ортопедичні матраци з комбінуванням матеріалів. Найчастіше в таких матрацах використовують кокосову койру та латекс: жорсткішу кокосову сторону використовують для сну малюка віком до 1 року, а більш пружну латексну - для діток віком від 1 до 4 років.
Для дітей старше 6 років чудово підходять ортопедичні матраци на основі пружинного блоку. Такі матраци мають підвищені анатомічні властивості і хорошу еластичність.
Матрац для дитиниОбираючи ідеальний ортопедичний матрац для вашої дитини, зверніть увагу на чохол матраца. Він повинен бути виготовлений з натуральної тканини, пропускати повітря і мати природні антибактеріальні властивості.
Уникайте ненатуральних синтетичних тканин, які не пропускають повітря, накопичують статичну електрику.
Догляд за матрацом - невід'ємна складова довгого терміну експлуатації і збереження усіх характеристик. Не забувайте раз на три місяці перевертати матрац, а також провітрювати в добре вентильованих приміщеннях.
Варто пам'ятати, що кожен дитячий ортопедичний матрац повинен мати сертифікат відповідності - доказ того, що він виготовлений за стандартами та відповідає усім вимогам, які пред'являють до виробів такого типу.

Про серію Baby Comfort

 

У перші місяці після народження організм дитини активно росте та розвивається. Ось чому якість матраца, на якому спить ваш малюк, має особливе значення для його здоров’я, оскільки більшість часу він проводить у положенні лежачи. Однією із ймовірних причин неспокійного сну малюка є мимовільне перевертання на животик. У такому положенні личко дитини може опинитися притиснутим до матраца, що заважить нормальному диханню. Лікарі вважають, що сон на жорсткому та пружному матраці може істотно покращити якість сну дитини. Серія дитячих матраців Baby Comfort створена із спеціальних жорстко-пружних матеріалів, що забезпечують потрібну підтримку хребта, що розвивається, та довготривалий сон.

 

Про серію Active Baby

 

Матраци серії Active Baby призначені для дітей дошкільного та шкільного віку. Це період формування правильної постави та активного розвитку опорно-рухливого апарату. У цей час дитина стає гіперактивною, збільшується навантаження на її хребет і усю кістково-м'язову систему. Тому матрац повинен бути не тільки місцем комфортного та повноцінного відпочинку, але й забезпечувати фізіологічно правильну підтримку хребта під час сну. Серія дитячих матраців Active Baby розроблена спеціально для профілактики розвитку захворювань хребта, а також для здорового і повноцінного сну дитини.