Матрац Optimum Код optimum

 • 2.785грн
  1.810грн
 • Виберіть розмір:
Тип матраца Незалежна пружина
Пружинний блок Pocket Spring 5 zone
Навантаження на одне спальне місце до 130 кг
Жорсткість Помірно жорсткий
Висота матраца 20 см
Гарантія 18 місяців
Наповнення мяких слоїв Двосторонній матрац з ефектом Зима/Літо, Стрейчовий стьобаний чохол, Ортопедична піна, Coconut coir - кокосове волокно, Спандбонд, Єврокаркас, Жорсткий войлок, Синтепон
 • Опис
  Характеристики:
  
  Optimum - це двосторонній симетричний матрац з вираженим ортопедичним ефектом, до складу якого входить сучасний екологічний матеріал - натуральна кокосова койра.

  • Основою ортопедичного матраца Optimum є блок незалежних пружин Pocket Spring з 5 зонами жорсткості:голови, плечей і лопаток, попереку, тазостегнової області, гомілок і стоп. На відміну від звичайних пружинних систем, де пружини пов'язані між собою, пружини блоку Pocket Spring повністю незалежні одна від одної. Це дозволяє підтримувати контурну форму Вашого тіла. Зонна підтримка ділить матрац на секції, що дають різні рівні підтримки в певних областях, щоб забезпечити природне положення тіла й додаткову підтримку в області попереку.
  • Між основним настильним матеріалом - кокосовою койрою й пружинним блоком розташована м'яка повсть. У поєднанні ці два шари забезпечують оптимальний баланс жорсткості та пружності матраца, дозволяють правильно розподілити вагу. Кокосова койра є екологічно чистим матеріалом, не вбирає вологу, сприяє покращенню вентиляції матраца, має антиалергенні та антибактеріальні властивості.
  • Двосторонній матрац Optimum має ефект «Зима/Літо». Обидві сторони матраца є робочими й призначені для використання в різні пори року. З однієї сторони в якості верхнього настильного шару використовується бавовна, що має винятковими гігроскопічні й антистатичні властивості. З іншої сторони - вовна, що забезпечує чудову теплоізоляцію. Крім того, натуральні властивості вовни дають випаровуватися волозі, що виділяється тілом, забезпечуючи його природний теплорегуляційний процес.
  • По периметру матраца Optimum встановлений єврокаркас, який підтримує правильну форму матраца, попереджаючи деформацію країв і збільшуючи термін його експлуатації.
  • Ортопедичний матрац Optimum забезпечений спеціальними аераторами - вентиляційними отворами, за допомогою яких відбувається провітрювання матраца зсередини. Аератори створюють необхідний для здорового сну мікроклімат, який сприятливо позначається на здоров'ї людини.
  • Чохол матраца виготовлений із високоякісного м'якого трикотажу.
  • Ортопедичний матрац Optimum стійкий до пилового кліща.
  • Матрац виготовлений з екологічно чистих матеріалів, що робить його гіпоалергенним і абсолютно безпечним для людини.
   
 • Характеристики
  Тип матраца
  Незалежна пружина
  Пружинний блок
  Pocket Spring 5 zone
  Навантаження на одне спальне місце
  до 130 кг
  Жорсткість
  Помірно жорсткий
  Висота матраца
  20 см
  Гарантія
  18 місяців
  Наповнення мяких слоїв
  Двосторонній матрац з ефектом Зима/Літо, Стрейчовий стьобаний чохол, Ортопедична піна, Coconut coir - кокосове волокно, Спандбонд, Єврокаркас, Жорсткий войлок, Синтепон
 • Відгуки покупців
  Поки що немає відгуків. Залиш відгук першим
  Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати відгуки Вхід